Volgens het blad Voetbal International heeft ook Swansea City zich gemengd in de strijd om Hakim Ziyech. Vanewege de interesse van ‘The Swans’ kan FC Twente een stuk meer geld eisen dan dat Ajax voor ogen heeft.
Zoals bekend is Ajax zelf al rond met Hakim Ziyech. Vanwege de intresse in Riechedly Bazoer, Daley Sinkgraven en Lasse Schöne is er volgens Marc Overmars nu wel ruimte om de spelmaker van de Tukkers in te lijven, het is nu de taak van Marc Overmars om met FC Twente rond te komen.
Ajax heeft zich met een openingsbod van 8 miljoen euro concreet gemaakt voor Ziyech, maar de technisch directeur van Twente, Ted van Leeuwen, heeft in gesprek met FOX Sports laten weten dat er meer clubs zijn die een bod bij FC Twente hebben neergelegd en dat Ajax dus niet het hoogste bod heeft uitgebracht.
Volgens Marokkaanse bronnen wil Swansea snel handelen en wel het gewenste bedrag voor Ziyech neertellen, hiermee kan Twente de druk op Ajax leggen en meer dan 12 miljoen eisen. Wat het precieze bedrag is waar de Tukkers naar verlangen is nog onbekend.
Wiebe Heutink
