De Rouches hadden op het veld van Eupen een driepunter nodig om in de running te blijven voor POI. Hier kan u het wedstrijdverslag lezen.
Standard begon goed aan de partij. Nieuwkomer Marin schilderde een voorzet richting Belfodil, die er wel raad mee wist: hij kopte het leer voorbij Van Crombrugge. 0-1 na 3 minuten.
Eupen voetbalde goed mee, Lazare trapte op de paal en Jeffren was er tot twee keer toe dichtbij. Aan de andere kant deed Cissé te weinig met veel ruimte in de grote rechthoek van de thuisploeg. Ook Raman kon niet scoren, op een goede lage voorzet van Belfodil.
Iets na het halfuur haalde Sá verschroeiend uit met zijn mindere linker, de bal spatte uiteen op de lat. In de slotfase van de eerste helft kon linksback Mladenovic oprukken, hij had veel opties maar koos voor een schot, dat naast zoefde. Vlak voor affluiten volgde nog een enorme dubbele kans voor Standard: Van Crombrugge ranselde een schot van Edmilson uit doel, Raman kon de (niet zo moeilijke) rebound niet afwerken.
Standard ging de rust in met een verdiende voorsprong, maar ook Eupen speelde goed. Een van de meest aangename helften van het seizoen. 0-1.
In de 54e minuut week een schot van Lazare af op Laifis, 1-1. Daarna ging het even op en neer, maar in minuut 66 scoorde Sylla nadat hij wegdraaide bij Laifis, 2-1. Zeer zuur voor Standard, wetende dat de match al beslist kon zijn in de eerste helft.
Daarna zakte de wedstrijd wat in. In de slotfase trapte Scholz een lange bal naar voor, Van Crombrugge wachtte erg lang om de bal te klemmen. Belfodil zette zijn voet tegen het leer en de bal rolde binnen, alsnog 2-2. Daarna kreeg Standard nog een vrije trap, Belfodil trapte over vanop een goede plek. Eindstand: 2-2.
