Zaterdagavond om 18u00 staat op Sclessin het duel tussen Standard en KV Kortrijk op het programma. Wij overlopen even de belangrijkste weetjes over deze wedstrijd!
Standard: De Rouches zijn met 4/12 niet echt bezig hoe de fans het graag zouden hebben, al zorgde de wedstrijd op Anderlecht voor enorm veel vertrouwen. Een driepunter tegen de Kerels uit Kortrijk zou dan ook een duwtje in de rug geven in de strijd om Play-Off 1. Standard staat voorlopig op een 9e plek in de Pro League met 6 punten achterstand op de 6e, AA Gent.
De selectie: Gillet, Hubert, Bodart, Scholz, Fiore, Kosanovic, Laifis, Luchkevych, Mladenovic, Deom, Marin, Enoh, Danilo, Cissé, Dossevi, Raman, Belfodil, Sa, Emond en Bah.
Geblesseerden: Edmilson, Legaer, Ndongala
Geschorsten: Andrade
Geel geschorsten: Goreux
KV Kortrijk: De Kerels waren met 1/24 echt wel zwak bezig! Vorige week wonnen ze tegen Lokeren, dan toch nog eens. Publiekslieveling Teddy Chevalier scoorde de 2 goals. Kortrijk probeert de Play-Off 2-plek veilig te stellen en als het morgen wint komt het tot op 3 punten van de Rouches.
De selectie: Kovacevic, Goutas, Pavlovic, Chevalier, Kage, Saadi, Sifakis, Van der Bruggen, Barbaric, De Mets, Stojanovic, Galens, Mercier, Rolland, Ouali, Kaminski, D’Haene, Van Loo, Veldwijk en Sarr.
Geblesseerden: De Smul, De Smet, Rougeaux, Totovytsky en Joãozinho.
Geschorsten: /
Geel geschorsten: /
De heenwedstrijd eindigde op een spectaculaire 3-3, en zoveel goals vinden supporters altijd geweldig, toch?
De wedstrijd wordt geleid door Erik Lambrechts.
