Op de eerste speeldag van de play-offs kiezen we als speler van de week voor iemand van PO1, namelijk Moses Simon. De Nigeriaan blonk uit tegen Club Brugge en zorgde voor de overwinning.

KAA Gent won op de eerste speeldag van PO1 van Club Brugge, waardoor Gent nog altijd een kleine kans maakt op de titel. Die overwinning hadden de Buffalo’s voor een groot deel te danken aan Moses Simon. De Nigeriaanse aanvaller zorgde met zijn 2 doelpunten voor de overwinning.

Simon leek gisteren weer de oude, zoals hij was in zijn beginperiode bij KAA Gent. Hij vormde een grote dreiging voor de Brugse verdediging. Zijn eerste doelpunt nam hij heerlijk in één keer op de slof, zijn tweede scoorde hij vanaf de stip, waar hij een kleine maand geleden nog miste in de Europa League tegen Genk.

Ook Lovre Kalinic had een groot aandeel in de Gentse overwinning.