Vanavond staat de 9de en voorlaatste speeldag van de play-offs op het programma. KRC Genk speelt in eigen huis tegen Roeselare, dat laatste staat in PO2B. Racing Genk is al zeker van de finale van play-off 2 en dus heeft deze wedstrijd dus eigenlijk weinig betekenis voor de Belgische voetballiefhebber.

KRC Genk

Racing Genk is al een paar weken zeker van de PO2-finale, maar Stuivenberg wil het matchritme behouden dus zullen de Limburgers zich niet zomaar gewonnen geven vanavond. Bij Racing Genk ontbreekt Dewaest, hij kreeg in Moeskroen een trap op de knie. Samatta heeft last aan het scheenbeen en krijgt, net zoals Nastic, rust. Leandro Trossard is nog altijd niet fit en blijft dus ook thuis.

Selectie KRC Genk: Ryan, Jackers, Coucke, Brabec, Walsh, Kumordzi, Boëtius, Susic, Naranjo, Colley, Malinovskyi, Buffel, Sabak, Uronen, Schrijvers, Seigers, Berge, Heynen, Janssens en Castagne.

Roeselare

Roeselare verloor vorig weekend tegen Lokeren met 2-3 en staat helemaal alleen laatste in groep B van play-off 2. De kans is dan ook klein dat Roeselare vanavond punten zal meenemen uit Limburg.

Vorm tijdens de play-offs

KRC Genk:

  • Aantal punten 22/24
  • Aantal gewonnen wedstrijden: 7
  • Aantal gelijkspelen: 1
  • Aantal nederlagen: 0
  • Doelpunten voor: 22
  • Doelpunten tegen: 2
  • Doelpuntensaldo: +20

Roeselare:

  • Aantal punten 4/24
  • Aantal gewonnen wedstrijden: 1
  • Aantal gelijkspelen: 1
  • Aantal nederlagen: 6
  • Doelpunten voor: 13
  • Doelpunten tegen: 17
  • Doelpuntensaldo: -4