Speelronde 14 van de Eredivisie is weer ten einde. Tijd voor een nieuwe speler van de week. Deze week was de keuze niet zo gemakkelijk als vorige week. Toch is er weer een waardige ‘speler van de week’ uitgekomen: Robert Mühren.
Robert Mühren was met twee goals belangrijk in de 5-1-overwinning van AZ op Heracles Almelo. Hij had er zelfs nog wel drie of meer kunnen maken, maar dat mag de pret niet drukken voor de speler geboren in Purmerend.
De spits van AZ liet in het begin van het seizoen zien dat coach John van den Brom hem onterecht op de bank liet beginnen. Mühren scoorde week in week uit als invaller en werd een soort van ‘subersub’. Mühren krijgt de laatste weken dankzij zijn goals als invaller en zijn harde werken op de trainingen toch de kans in de basis. Tot dusver scoorde Mühren nauwelijks als basisspeler en is nu eindelijk het hek van de dam: twee goals in één wedstrijd.
Mühren bewijst zijn waarde voor de club uit Alkmaar. Het is te hopen voor de 27-jarige aanvalsleider dat hij het vertrouwen van John van den Brom niet kwijt zal raken en wekelijks in de basiself zal verschijnen. Voor deze week de terechte ‘Eredivisiespeler van de week’: Robert Mühren.
Stan Damen
