KRC Genk blijft ongeslagen in play-off 2. Een jeugdig Genk speelde zaterdag 1-1 gelijk op Lokeren. Genk kwam al vroeg op voorsprong door een eigen doelpunt van Koen Persoons. Iets na 10 minuten in de tweede helft maakte De Sutter er 1-1 van. Deze wedstrijd had nog maar weinig belang, want Genk was al een paar wedstrijden zeker van groepswinst.

Albert Stuivenberg liet heel wat jeugdspelers starten in Lokeren. Seigers, Wouters en Sabak kwamen in de ploeg voor Colley, Brabec en Schrijvers. Ryan, Nastic, Castagne, Kumordzi, Berge en Samatta kwamen ook terug in de ploeg. Bij Lokeren startten de verwachte elf. Vlak voor de wedstrijd werd Barry Boubacar Copa gehuldigd. De Ivoriaan speelde 10 jaar bij Lokeren.

Genk begon goed aan de partij. Na 4 minuten was er een lage voorzet van Sabak. Persoons wou de voorzet onschadelijk maken, maar gleed de bal in eigen doel, waardoor Genk vroeg op voorsprong kwam. Het antwoord van Lokeren was er even later. Ryan haalde een halve omhaal van Miric uit doel. Op het halfuur was er de beste kans voor Lokeren. Koen Peroons kwam uit het niets opduiken vanaf de linkerkant en trapte de bal zowaar tegen de paal. In de rebound schoot Hupperts in de handen van Ryan. Vlak voor het rustsignaal haalde Lokeren nog één keer uit, maar Ryan had geen moeite met het schot van Miric.

In het begin van de tweede helft mocht Laurens Vermijl, broer van Marnick Vermijl, zijn debuut maken voor KRC Genk. Hij kwam in de plaats voor Buffel. Na 10 minuten gleed Seigers uit, waardoor Hupperts alleen voor Ryan kwam, maar de Australiër schudde een mirakelreflex uit zijn mouwen. Daarna was het dan toch 1-1. Hupperts gaf goed mee aan De Sutter, die de bal goed meenam naar het doel en de bal zuiver voorbij Ryan trapte.

Lokeren zag een kans om Genk een nederlaag te dienen, maar het schot van Hupperts ging langs. Genk bracht Heynen voor Kumordzi, wiens naam bij zijn wissel gescandeerd werd door de Genk-fans. Met de inbreng van Heynen zat Genk beter in de match, en Verhulst stopt het schot van Naranjo. Even later probeerde Nastic het van afstand, maar weer haalde Verhulst de bal uit doel.

Schrijvers kwam in de ploeg en speelde meteen diep in op Samatta die alleen op Verhulst afging, maar de Tanzaniaan schoot op Verhulst. In de herneming trapte Vermijl de bal maar net naast. De wedstrijd bleef 1-1 en daardoor is Genk ongeslagen in play-off 2. Genk eindigde play-off 2 met een knappe 26/30.