Tottenham Hotspur heeft Kevin Wimmer voor €19.4 miljoen verkocht aan Stoke City. The Spurs verdienen met dit bedrag een gedeelte van de transfersom van Davinson Sánchez terug. Wimmer moest het veld ruimen, omdat Sánchez overkwam van Ajax.
De 24-jarige Kevin Wimmer vervolgt zijn carrière bij Stoke City. Twee jaar geleden kwam Wimmer als talent naar Tottenham, wat hem toen voor een bedrag van €6.000.000,- overnam van 1.FC Köln. Daarvoor speelde Wimmer jarenlang voor het Oostenrijkse LASK Linz, waar hij ook uit de jeugd komt. Wimmer gaat bij Stoke de concurrentiestrijd aan met onder meer Bruno Martins Indi en Kurt Zouma.
Wimmer speelde in totaal 31 wedstrijden voor Tottenham Hotspur en moest altijd in de schaduw staan van de Belgen Jan Vertonghen en Toby Alderweireld. Nu Davinson Sánchez is overgekomen van Ajax, leek zijn toekomst in Londen op een dood spoor te raken. Wimmer is ook international van Oostenrijk, hij speelde tot nog toe 8 interlands voor het Alpenland.