Eind oktober vinden de 16e finales van de Croky Cup plaats, de eerste bekerronde waarin alle teams uit de Jupiler Pro League aan zet zullen zijn. Promovendi Union SG en RFC Seraing kwamen reeds succesvol in actie in ronde vijf en vergezelden de clubs uit de lagere regionen van de Belgische voetbalpiramide vandaag in lotingpot twee.

Resultaten ronde 5

RFC Luik 1-3 KVC Westerlo
Royal Excel Mouscron 3-1 KVK Wellen
K Lyra-Lierse 0-5 KMSK Deinze
CS Onhaye 0-0 SC Eendracht Aalst (1-0 na verlengingen)
Francs Borains 3-1 Hoogstraten VV
FCV Dender EH 1-0 Waasland-Beveren
Lierse Kempenzonen 2-0 K Rupel Boom FC
RAAL La Louvière 4-2 KSC Dikkelvenne
URSL Visé 0-1 RWDM
Royal Knokke FC 2-2 Racing Club Gent (3-2 na verlengingen)
SV Belisia Bilzen 1-0 KFC Zwarte Leeuw
Union SG 7-0 FC Lebbeke
KVK Tienen 1-0 RAS Jodoigne
K Diegem Sport 2-4 Lommel SK
SE-Winkel Sport 0-0 FC Mandel United (0-0 na verlengingen, strafschoppen: 5-4)
KSC Lokeren-Temse 0-3 RFC Seraing

16e finales

POT 1
Beerschot VA
Cercle Brugge
Club Brugge
KAA Gent
KAS Eupen
KRC Genk
KV Kortrijk
KV Mechelen
KV Oostende
OH Leuven
Royal Antwerp FC
RSC Anderlecht
Sporting Charleroi
Standard
STVV
Zulte Waregem

POT 2
RFC Seraing
Union SG
KMSK Deinze (1B)
KVC Westerlo (1B)
Lierse Kempenzonen (1B)
Lommel SK (1B)
Royal Excel Mouscron (1B)
RWDM (1B)
FCV Dender EH (1e amateur)
Francs Borains (1e amateur)
KVK Tienen (1e amateur)
Royal Knokke FC (1e amateur)
SE-Winkel Sport (1e amateur)
RAAL La Louvière (2e amateur)
SV Belisia Bilzen (2e amateur)
CS Onhaye (3e amateur)

Loting

Amateurclubs die over de nodige faciliteiten beschikken, zullen los van de loting in eigen huis aantreden. Hieronder hebben we deze aanpassingen al doorgevoerd.

Francs Borains – Beerschot VA
Royal Excel Mouscron – Standard
KV Oostende – CS Onhaye
Cercle Brugge – KVK Tienen
RWDM – Zulte Waregem
RAAL La Louvière – RSC Anderlecht
KAA Gent – SV Belisia Bilzen
KV Mechelen – Union SG
SE-Winkel Sport – KRC Genk
FCV Dender EH – KAS Eupen
KVC Westerlo – Royal Antwerp FC
Lierse Kempenzonen – OH Leuven
RFC Seraing – STVV
Club Brugge – KMSK Deinze
Sporting Charleroi – Lommel SK
Royal Knokke FC – KV Kortrijk