Kieran Gibbs verlaat Arsenal en tekent een contract voor 4 seizoenen. Eerder meldden we al dat de verdediger persoonlijk rond was met de club en vandaag is het tot een transfer gekomen. De Engelsman was in Londen op een zijspoor beland, waar Monreal de eerste keus is.

Met de overgang van de Engelse linksback is zo’n 7 miljoen pond gemoeid. Kieran Gibbs is hiermee de vijfde versterking voor het eerste elftal van The Baggies. Eerder kwamen Jay Rodriguez, Ahmed Hegazi, Gareth Barry en Oliver Burke over.

De 27-jarige Engelsman onderhandelde onlangs nog met ploegen als Galatasaray en Watford. Uiteindelijk is de keus dus gevallen op West Bromwich. ”Ze hebben dit seizoen goede aankopen gedaan en het voelt voor mij als een goede stap”, aldus Gibbs zelf.

”We hebben nu nieuwe kwaliteiten aan onze ploeg toegevoegd. Een Engelse speler met enorm veel ervaring in zowel de Premier League als de Champions League. Dat moet onze ploeg nieuwe impulsen geven”, zei technisch manager John Williams.