TRANSFER: Kieran Gibbs (Arsenal) gaat geluk beproeven bij West Bromwich Albion

Kieran Gibbs verlaat Arsenal en tekent een contract voor 4 seizoenen. Eerder meldden we al dat de verdediger persoonlijk rond was met de club en vandaag is het tot een transfer gekomen. De Engelsman was in Londen op een zijspoor beland, waar Monreal de eerste keus is.

Met de overgang van de Engelse linksback is zo’n 7 miljoen pond gemoeid. Kieran Gibbs is hiermee de vijfde versterking voor het eerste elftal van The Baggies. Eerder kwamen Jay Rodriguez, Ahmed Hegazi, Gareth Barry en Oliver Burke over.

De 27-jarige Engelsman onderhandelde onlangs nog met ploegen als Galatasaray en Watford. Uiteindelijk is de keus dus gevallen op West Bromwich. ”Ze hebben dit seizoen goede aankopen gedaan en het voelt voor mij als een goede stap”, aldus Gibbs zelf.

”We hebben nu nieuwe kwaliteiten aan onze ploeg toegevoegd. Een Engelse speler met enorm veel ervaring in zowel de Premier League als de Champions League. Dat moet onze ploeg nieuwe impulsen geven”, zei technisch manager John Williams.

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

w

Verbinden met %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.