Iedere zomer gaan de Eredivisie-ploegen weer op pad. Vaak vertoeven ze in ‘hun’ achterland, waar de supporters dichtbij hun helden kunnen komen. Oefenwedstrijden op de velden van plaatselijke voetbalverenigingen zijn het hoogtepunt voor de hele omgeving. DFVF geeft in een overzicht weer wanneer en tegen wie jouw favoriete Eredivisie-club speelt in de voorbereiding.

ADO Den Haag:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 LVV Lugdunum – ADO Den Haag
04-07-2018 H.V.V. Laakkwartier – ADO Den Haag
07-07-2018 svv Scheveningen – ADO Den Haag
09-07-2018 vv Goes – ADO Den Haag
10-07-2018 VV W.H.S. – ADO Den Haag
13-07-2018 De Jonge Spartaan – ADO Den Haag
17-07-2018 ADO Den Haag – FC Dordrecht
21-07-2018 ADO Den Haag – TOP Oss

AZ Alkmaar:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 Regioselectie Amersfoort – AZ Alkmaar
07-07-2018 AZ – FC Midtjylland (Denemarken)
12-07-2018 Zeeuws Elftal – AZ
14-07-2018 AZ – Sp. Lokeren (België)
22-07-2018 Zulte Waregem (België) – AZ

Ajax:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 Ajax – FC Nordsjaelland (Denemarken)
07-07-2018 Ajax – Steaua Boekarest (Roemenië)
13-07-2018 Ajax – R.S.C. Anderlecht (België)
19-07-2018 Wolverhampton Wanderers (Engeland) – Ajax
19-07-2018 Walsall FC (Engeland) – Ajax

De Graafschap:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 DZC’68 – De Graafschap
12-07-2018 Sportclub Silvolde – De Graafschap
17-07-2018 De Graafschap – Al Khor (Qatar)
20-07-2018 SC Cambuur – De Graafschap
24-07-2018 De Graafschap – FC Groningen
28-07-2018 IJsselmeervogels – De Graafschap
31-07-2018 De Graafschap – Aris Thessaloniki (Griekenland)
03-08-2018 De Graafschap – MVV Maastricht

Excelsior:

Datum Wedstrijd
10-07-2018 ASWH – Excelsior
14-07-2018 PEC Zwolle – Excelsior
20-07-2018 Go Ahead Eagles – Excelsior
28-07-2018 NAC Breda – Excelsior
31-07-2018 TOP Oss – Excelsior

FC Emmen:

Datum Wedstrijd
06-07-2018 SVV’04 – FC Emmen
07-07-2018 vv Emmen – FC Emmen
12-07-2018 Rolder Boys – FC Emmen
14-07-2018 Heracles Almelo – FC Emmen
15-07-2018 FC Emmen – Drents Verbond
18-07-2018 FC Emmen – Jong AZ
21-07-2018 FC Groningen – FC Emmen
25-07-2018 FC Twente – FC Emmen
04-08-2018 Go Ahead Eagles – FC Emmen

FC Groningen:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 RWE Eemsmond – FC Groningen
04-07-2018 Nieuw-Buinen – FC Groningen
07-07-2018 ’t Fean’58 – FC Groningen
13-07-2018 FC Groningen – SV Meppen (Duitsland)
18-07-2018 FC Groningen – KFC Uerdingen 05 (Duitsland)
21-07-2018 FC Groningen – FC Emmen
24-07-2018 De Graafschap – FC Groningen
29-07-2018 FC Groningen – Werder Bremen (Duitsland)

FC Utrecht:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 DHSC – FC Utrecht
04-07-2018 DESTO – FC Utrecht

Feyenoord:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 SDC Putten – Feyenoord
07-07-2018 Zeeuwse Selectie – Feyenoord
11-07-2018 BSC Young Boys (Zwitserland) – Feyenoord
13-07-2018 FC Basel (Zwitserland) – Feyenoord
21-07-2018 Fenerbahce (Turkije) – Feyenoord
29-07-2018 Feyenoord – UD Levante (Spanje)

Fortuna Sittard:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 VV Sittard – Fortuna Sittard
14-07-2018 BSV Limburgia – Fortuna Sittard
19-07-2018 Fortuna Sittard – Antalyaspor (Turkije)
22-07-2018 Fortuna Sittard – Göztepe S.K. (Turkije)
28-07-2018 Fortuna Sittard – Bayer 04 Leverkusen (Duitsland)

sc Heerenveen:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 Drachtster Boys – sc Heerenveen
03-07-2018 S.C. Stiens – sc Heerenveen
18-07-2018 sc Heerenveen – FC Twente
21-07-2018 sc Heerenveen – Panathinaikos (Griekenland)
28-07-2018 TSG 1899 Hoffenheim (Duitsland) – sc Heerenveen
04-08-2018 sc Heerenveen – Levante UD (Spanje)

Heracles Almelo:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 Almelose Selectie – Heracles Almelo
08-07-2018 SV Meppen (Duitsland) – Heracles Almelo
14-07-2018 FC Emmen – Heracles Almelo
15-07-2018 Heracles Almelo – Jong Ajax
20-07-2018 Sportfreunde Lotte (Duitsland) – Heracles Almelo
21-07-2018 Preussen Münster (Duitsland) – Heracles Almelo
24-07-2018 Heracles Almelo – FC Volendam
25-07-2018 Heracles Almelo – Almere City
28-07-2018 Heracles Almelo – Kasimpasa (Turkije)
31-07-2018 Heracles Almelo – Rosenborg BK o20 (Noorwegen)

NAC Breda:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 Madese Boys – NAC Breda
10-07-2018 vv Victoria ’03 – NAC Breda
14-07-2018 NAC Breda – Sparta Rotterdam
21-07-2018 Sheffield Wednesday (Engeland) – NAC Breda
28-07-2018 NAC Breda – Excelsior
04-08-2018 NAC Breda – EDS Team Manchester City (Engeland)

PEC Zwolle:

Datum Wedstrijd
03-07-2018 SC Genemuiden – PEC Zwolle
07-07-2018 FC Dalfsen – PEC Zwolle
10-07-2018 PEC Zwolle – SV Meppen (Duitsland)
14-07-2018 PEC Zwolle – Excelsior
21-07-2018 Hannover 96 (Duitsland) – PEC Zwolle
28-07-2018 PEC Zwolle – Levante UD (Spanje)
04-08-2018 PEC Zwolle – RKC Waalwijk

PSV Eindhoven:

Datum Wedstrijd
14-07-2018 Xamax Neuchatel (Zwitserland) – PSV Eindhoven
18-07-2018 Galatasaray (Turkije) – PSV Eindhoven
24-07-2018 Olympiakos Piraeus (Griekenland) – PSV Eindhoven

VVV-Venlo:

Datum Wedstrijd
30-06-2018 SV Blerick – VVV-Venlo
03-07-2018 Sparta ’18 – VVV-Venlo
07-07-2018 Veritas – VVV-Venlo
10-07-2018 SVEB – VVV-Venlo
18-07-2018 RKSV Wittenhorst – VVV-Venlo
21-07-2018 De Treffers – VVV-Venlo
27-07-2018 VVV-Venlo – FC Twente
30-07-2018 Werder Bremen (Duitsland) – VVV-Venlo
04-08-2018 FC Volendam – VVV-Venlo

Vitesse:

Datum Wedstrijd
06-07-2018 Vitesse – Wolfsberger AC (Oostenrijk)
09-07-2018 Vitesse – Shakhtar Donetsk (Oekraïne)
13-07-2018 Vitesse – FK Arsenal Tula (Rusland)
17-07-2018 Vitesse – Lokomotiv Moskou (Rusland)

Willem II:

Datum Wedstrijd
07-07-2018 Diessense Selectie – Willem II
11-07-2018 V.V. Dongen – Willem II
14-07-2018 Willem II – KAA Gent (België)
25-07-2018 Willem II – Sparta Rotterdam
04-08-2018 Willem II – Aris Thessaloniki (Griekenland)
Advertenties