Onder het motto Door Studenten Voor (toekomstige) Studenten stellen onze redacteurs hun expertise als student ter beschikking van zij die bepaalde informatiemomenten in het water zagen vallen en wat meer willen weten over een bepaalde studie.

(Bachelor) Communicatiewetenschappen UGent
Wout Ectors (Messenger), @WoutRSCL (Twitter), wout.ectors@ugent.be (mail)

(Bachelor) Criminologie UGent
Seppe Van Acker (Messenger), seppe.van.acker2013@gmail.com (mail)

(Bachelor) Rechten UGent
Tristan Casteleyn (Messenger) t.m.casteleyn@gmail.com (mail)
Lars De Coster (Messenger), @Larsdecoster (Twitter)

(Bachelor) Taal- en Letterkunde UAntwerpen
Wout Bammens (Messenger), woutbammens@gmail.com (mail)

Bachelor Toegepaste taalkunde Engels-Spaans-Nederlands KU Leuven (campus Brussel)
@QuintenHiel (Twitter), @quinten.hiel (Instagram), Quinten Hiel (Messenger), quinten.hiel@student.kuleuven.be (mail)

(Sport)journalistiek Howest Kortrijk
Sebastiaan Van Praet (Messenger), @SebaVanPraet (Twitter), sebastiaanvanpraet@hotmail.com (mail)
Kwinten Verzele (Messenger), @KwintenVer (Twitter), kwinten.verzele@hotmail.com (mail)

Journalistiek Hogeschool PXL Hasselt
Gilles Niesen (Messenger), gilles.niesen@gmail.com (mail)
Cédric Pollenus (Messenger), cpollenus@gmail.com (mail)

Bachelor Leerkracht Lager Onderwijs UCLL Hasselt
Wout Vranken (Messenger), wout-vranken@hotmail.com (mail) 

Bachelor Leerkracht Lager Onderwijs Groep T / UCLL Leuven 
Cédric Pollenus (Messenger), cpollenus@gmail.com (mail)

Bachelor Secundair Onderwijs Nederlands/Geschiedenis Thomas More Mechelen:
Nick L’heureux (Messenger), nick.lheureux@hotmail.com (mail)

Master Journalistiek KU Leuven (campus Brussel)
@QuintenHiel (Twitter), @quinten.hiel (Instagram), Quinten Hiel (Messenger), quinten.hiel@student.kuleuven.be (mail)

Educatieve master talen KU Leuven 
@QuintenHiel (Twitter), @quinten.hiel (Instagram), Quinten Hiel (Messenger), quinten.hiel@student.kuleuven.be (mail)


In de reactiesectie hieronder kan je eveneens jouw studie(s) en contactinformatie achterlaten