Voetnoot 1: dit gaat om officiële cijfers van de Pro League in samenspraak met de clubs, maar die worden niet op telkens dezelfde manier berekend (aantal beschikbare tickets vs. aantal verkochte tickets vs. aantal effectief gescande tickets). Dichter bij de waarheid komen we alleszins niet.
Voetnoot 2: ondanks ons aandringen met als resultaat een positief antwoord van de Pro League, beschikken we ook deze speeldag niet over opgesplitste cijfers (thuisfans/uitfans). Wij hopen samen met jullie dat men hier binnenkort wel werk van zal maken.

RSC Anderlecht – Club Brugge
Thuis:
Uit:
Totaal: 19.500

KV Mechelen – Standard
Thuis:
Uit:
Totaal: 15.067

Royal Antwerp FC – KAA Gent
Thuis:
Uit:
Totaal: 14.706

OH Leuven – Beerschot
Thuis:
Uit:
Totaal: 5.200

KV Kortrijk – Sporting Charleroi
Thuis:
Uit:
Totaal: 4.494

Cercle Brugge – Union SG
Thuis:
Uit:
Totaal: 2.850

KAS Eupen – KRC Genk
Thuis:
Uit:
Totaal: 2.500

RFC Seraing – Zulte Waregem
Thuis:
Uit:
Totaal: 2.500

STVV – KV Oostende
Thuis:
Uit:
Totaal: 2.500
Voor het eerst sijpelen er ook wat cijfers van de 1B Pro League binnen, met name die van speeldagen 6 en 7. We lijsten de aantallen hieronder op.
Speeldag 6
Lierse Kempenzonen – Waasland-Beveren: 5.500
RWDM – Lommel SK: 1.250
Royal Excelsior Virton – KMSK Deinze: 1.092
Royal Excel Mouscron – KVC Westerlo: onbekend
Speeldag 7
Lierse Kempenzonen – Royal Excel Mouscron: 5.000
KVC Westerlo – Lommel SK: 3.500
Waasland-Beveren – Royal Excelsior Virton: 900
KMSK Deinze – RWDM: onbekend
Cercle zit diep. Zeer diep. Schuld van de nieuwe voorzitter Goemaere. Die gedraagt zich als een echte Napoleon.
Frans Schotte was veel aimabeler en echte gentleman.
Groeten
LikeLike